Menu
Sepet

Fabla Brüt Beton Astarı 12 kg

Fabla Brüt Beton Astarı 12 kg
-28 %
Fabla Brüt Beton Astarı 12 kg

ÜRÜN TANIMI: Brüt Beton yüzeyler için geliştirilmiş polimer modifiye reçine esaslı iç ve dış cephe astarıdır. 

ÖZELLİKLERİ: Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını artırmak amacıyla kullanılmaktadır. 

UYGULANACAK YÜZEYLER: Brüt beton yüzeylere alçı ve çimento esaslı harç uygulanmasından önce uygulanır. Brüt beton duvar, kolon, tavan gibi yüzeylerde aderans arttırıcı olarak kullanılır.

UYGULAMA: Yüzey sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek durumda olmalıdır. Varsa her türlü türlü kalıp yağı, kir, toz, gevşek tabakalardan arındırılmalıdır Beton, brüt beton, yeni sıvalı yüzeylerde priz süresi beklenmeli (28 gün), gevşek sıva tanecikleri yüzeyden raspa veya benzeri yöntemlerle temizlenmelidir. Gerekliyse yüzey düzeltme ve tamiratları yapılmalıdır. Fabla Brüt Beton Astarı pösteki rulo ile uygulanmalı ve uygulama sırasında belirli aralıklarda karıştırılmalıdır. Sıva ve Astar uygulamasına geçmek için yüzeyin tamamen kuruması gerekmektedir. Sıcak havalarda saat 10.00-16.00 arası uygulama yapılması önerilmemektedir. Gölge olan cephelerde uygulama yapılması tavsiye edilir. Uygulama esnasında ve ürün kuruma süresi tamamlanana kadar ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olması ve her türlü yağış, çiğ ve dondan korunması gerekmektedir. Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no’lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesi ’ne uygun yapılan alt yapı yüzeylerinde uygulanması gerekmektedir.

İNCELTME: Rulo uygulamalarında temiz su ile maksimum %50 inceltilerek tek kat halinde uygulanması tavsiye edilir. 

KURUMA SÜRESİ: (20ºC, %65 HR’de) Son kuruma: 24 saat (daha yüksek bağıl nem ve düşük sıcaklıkta kuruma süresi uzayabilir)

SARFİYAT: Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Kilogram ile tek katta ortalama 4 m2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA: Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 2 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız. 

UYARI KELİMESİ: Dikkat

ZARARLILIK İFADESİ: H317:Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açar. 

ÖNLEM İFADESİ: P101:Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. P102:Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. P103: Kullanmadan önce etiketi okuyun. P261:Tozunu / dumanını / gazını / sisini / buharını / spreyini solumaktan kaçının. P280:Koruyucu eldiven / koruyucu kıyafet / göz koruyucu / yüz koruyucu kullanın. P333+P313:Ciltte tahriş veya kaşıntı söz konusu ise: Tıbbi yardım / müdahale alın. P501:İçeriği / kabı yerel / bölgesel / ulusal / uluslararası mevzuata uygun şekilde bertaraf edin.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
153,40 TL
212,40 TL
Vergiler Hariç: 130,00 TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: Brüt Beton Astarı

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: brüt beton , boya astar